Με 36 συμμετοχές και σε 2 ομίλους διεξήχθη την 29η Νοεμβρίου το 18ο παιδικό τουρνουά ράπιντ του Ομίλου Πνευματικού Αθλητισμού Φιλοθέης.
Βραβεύτηκαν οι:
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος γενικής κατάταξης: Γιάννης Εργαζάκης 1406 (5 β.) - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2ος γενικής κατάταξης: Γεώργιος Συψής-Τσατσούλης 1190 (4 β.) - ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3ος γενικής κατάταξης: Γεώργιος Νομικός 1182 (4 β.) - ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ος κάτω των 12 ετών: Ζαφείρης Ζαφειρίου 1029 (3,5 β.) - ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ος κάτω των 10 ετών: Μιχαήλ Κυπαρίσσης 1035 (3,5 β.) - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
1ος κάτω των 8 ετών: Ισίδωρος Παπαουλάκης 1024 (3 β.) - ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Τα αναλυτικά αποτελέσματα μπορείτε να τα βρείτε εδώ
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος γενικής κατάταξης: Χρήστος Ρέππας 896 (4,5 β.) - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
2ος γενικής κατάταξης: Θεόδωρος Παπαγεωργίου 909 (4 β.) - ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ '89"
3ος γενικής κατάταξης: Ευάγγελος Κουτσούκης (3 β.) - ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ο κορίτσι: Σοφία Τσικογιαννοπούλου (3 β.) - ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ "Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΤ ΣΩΤΗΡΟΣ"
1ος κάτω των 10 ετών: Ευάγγελος Μπαρμπούνης (3 β.)
1ος κάτω των 8 ετών: Κωνσταντίνος Κουλουρής (3 β.) - ΟΠΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Τα αναλυτικά αποτελέσματα μπορείτε να τα βρείτε εδώ
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!
Διαβάστε Περισσότερα!
Βραβεύτηκαν οι:
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος γενικής κατάταξης: Γιάννης Εργαζάκης 1406 (5 β.) - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2ος γενικής κατάταξης: Γεώργιος Συψής-Τσατσούλης 1190 (4 β.) - ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3ος γενικής κατάταξης: Γεώργιος Νομικός 1182 (4 β.) - ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ος κάτω των 12 ετών: Ζαφείρης Ζαφειρίου 1029 (3,5 β.) - ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ος κάτω των 10 ετών: Μιχαήλ Κυπαρίσσης 1035 (3,5 β.) - ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
1ος κάτω των 8 ετών: Ισίδωρος Παπαουλάκης 1024 (3 β.) - ΑΟ "ΖΗΝΩΝ" ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Τα αναλυτικά αποτελέσματα μπορείτε να τα βρείτε εδώ
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος γενικής κατάταξης: Χρήστος Ρέππας 896 (4,5 β.) - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
2ος γενικής κατάταξης: Θεόδωρος Παπαγεωργίου 909 (4 β.) - ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ '89"
3ος γενικής κατάταξης: Ευάγγελος Κουτσούκης (3 β.) - ΕΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ο κορίτσι: Σοφία Τσικογιαννοπούλου (3 β.) - ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ "Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΤ ΣΩΤΗΡΟΣ"
1ος κάτω των 10 ετών: Ευάγγελος Μπαρμπούνης (3 β.)
1ος κάτω των 8 ετών: Κωνσταντίνος Κουλουρής (3 β.) - ΟΠΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Τα αναλυτικά αποτελέσματα μπορείτε να τα βρείτε εδώ
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!